Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Як захистити рослини взимку: ТОП-3 ефективних способів

Актуальні способи захисту рослин взимку.

Кожна людина, яка вирощує на присадибній ділянці квіти і декоративні рослини, щорічно замислюється про їх укриття на зиму. Для кожного виду рослин необхідний свій захист зимового періоду. При цьому необхідно враховувати кілька факторів:

   - Ефективність;
   - Трудовитрати;
   - Фінансові витрати;
   - Зовнішній (естетичний) вигляд.

Розберемося, для чого взагалі необхідно укриття рослин зимою.

У випадку з трояндами, тут необхідно вкривати в першу чергу кореневу систему від вимерзання – для цієї мети ефективно використовувати землю, перегній. Також квіти можна вкривати гілками хвої, соломою, тирсою. 

Однак варто врахувати, що ці способи мають свої недоліки. Вітер може роздути солому і тирсу по всій території. А, крім цього, таке укриття має властивість забирати корисні мікроелементи і вологу з ґрунту, що негативно позначиться навесні в період вегетації. 

Є, звичайно ж, штамбові троянди і плетисті, які необхідно вкривати повністю щільним агроволокном або мішковиною, оскільки кінчики пагонів і штамб може підмерзнути.

Хвойні рослини (кипарисові, туя, ялівцеві, ялини, самшит і т. д.) у першу чергу найбільше бояться не замерзання, як багато хто вважає, а зимового сонця, що здатне наносити опіки рослинам, після чого їх не можна реанімувати.  Існує багато матеріалів для укриття хвойних.

Агро-спанбонд


Агро-спанбонд (агроволокно) – матеріал, який, як правило, має білий колір, при укритті підвищує температуру до 5 градусів, а також захищає рослини від налипання снігу і трохи від сонячних опіків. Все начебто добре, але в кінці зими і на початку весни, коли пригріває сонце, на поверхні рослини підвищується відповідно і температура. Як відомо, такий шкідник хвойних, як кліщ, починає свою життєдіяльність при температурі +5С, тобто зняти чохол не можна через велику ймовірність отримання опіку, в той час як кліщ вже завдає шкоди. 

Мішковина 


Мішковина – матеріал, який добре захищає рослини від налипання снігу на гілках, сонячних опіків, збільшує морозостійкість. Структура матеріалу дозволяє рослині дихати, збільшує температуру всередині ковпака, за рахунок продування запобігає утворенню грибкових захворювань і ранньовесняної активності кліща. Цим матеріалом користувалися наші батьки і були задоволеними отриманим результатом. Зараз таке укриття не так легко знайти, а якщо знайшли, то вартість його "кусається".

Чохол


Чохол з поліетиленової сітки від компанії «Біотол» – це тренд зимового періоду для захисту рослин. Чохол з високоякісного матеріалу HDPE з захистом від УФ та щільністю 70гр/м.кв. і 90гр/м.кв. Чохол багаторазовий, термін експлуатації становить від 5 років – так що матеріал прослужить не тільки довго, але і красиво прикрасить територію завдяки привабливій формі і зеленому кольору. 

Чохол є дійсно ефективним засобом для захисту рослин від налипання снігу. Більш того, укриття здатне контролювати температуру рослини, у зв'язку з чим ризик розвитку кліща мінімізується, рослина отримує можливість "дихати", відсутній парниковий ефект, виникає захист від грибка і неможливість отримання сонячних опіків.

Чохол "Біотол" відрізняється простотою в монтажі. По суті, чохол являє собою вже готовий виріб, який необхідно всього лише надіти на рослину і затягнути мотузкою. До того ж, таке укриття коштує недорого.

Головне, чохол зберігає не тільки рослини, а й прикрашає зовнішній вигляд території завдяки зеленому кольору. А пірамідальна форма сприяє народженню ідей незвичайного оздоблення чохла в період новорічних свят.

Чохли "Біотол" вже у продажу! Для замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами по будь-якому зручному каналу – зателефонувавши за одним з телефонів, зазначених на сайті, написавши нам на info@biotol.com.ua або ж залишивши повідомлення у формі зворотного зв'язку.

Автор: Олександр Фай, керівник відділу продажів ТОВ "Біотол"


Возврат к списку