Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Ефективність використання крапельної стрічки

Крапельна стрічка широко застосовується у садівництві, овочівництві та рослинництві.

Зазвичай її встановлюють в теплицях або на відкритому ґрунті. Це найбільш ефективний і сучасний варіант зрошення. У цієї системи є безліч переваг. 

На сьогодні крапельний полив є найбільш затребуваною системою зволоження землі. Таку установку зараз можна побачити майже на будь-якому городі. Для організації системи крапельного поливу може бути використано обладнання різних типів: 

   1. Крапельна стрічка являє собою поліетиленовий тонкий рукав, в якому знаходяться емітери на приблизно однаковій відстані. У встановленні вона досить проста. Найчастіше ця конструкція застосовується для поливу грядок. 

  2. Крапельна трубка має функцію компенсації тиску. Для такої системи застосовуються різноманітні аксесуари, що дозволяють розміщувати установку під огорожами і чагарниками. Кріпиться вона за допомогою спиць-держаків. У стандартну комплектацію входять трійники, кран, заглушки, кутові з'єднання. 

   3. Крапельниці-зрошувачі встановлюються на трубці із пластику. Вони окремо розставляються під кожне дерево або кущ. Завдяки капельницам-зрошувачам можна відчутно заощадити витрата води. 


Найчастіше дачники віддають перевагу крапельній стрічці, оскільки вона підходить для будь-якої ділянки ґрунту незалежно від його ландшафту. Нижче виділено ще кілька головних переваг крапельного зрошення з емітерних стрічок: 

-Мізерна витрата води.

-Зниження інтенсивності росту бур'янів. 

-Підвищення врожайності. 

-Рослини і грядки не пошкоджуються. 

-Зниження виникнення всіляких захворювань сільськогосподарських культур. 


Основною особливістю цього виду зрошення є те, що його можна використовувати для будь-яких культур, плодових дерев, кущів, клумб, грядок і т. д. Складається ця система з безпосередньо самої крапельної стрічки і звичайного шланга, до якого приєднуються крапельниці. Крапельний полив представлений в двох варіантах. У першому в самому шлангу містяться вбудовані мініатюрні крапельниці. Другий варіант – це цілий набір крапельниць, які підключаються до труби. 

Вода, перед тим як потрапляє до конструкції системи зрошення, проходить фільтрацію. Це дозволяє значно збільшити термін експлуатації системи, оскільки завдяки фільтру вона не забруднюється. Пройшовши величезну кількість очисних отворів, що знаходяться в регулюючому каналі стрічки, водичка надходить до лабіринтового каналу, де її витрата регулюється. Після цього вода потрапляє до випускних отворів, внаслідок чого і відбувається зрошення кореневої системи рослин.


Возврат к списку