Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Новинка! Універсальні лопати

У сучасному світі в людей є маса можливостей максимально ефективно і швидко вирішувати проблеми в сільському господарстві.

Широкий асортимент спеціальних лопат, які виготовлені з різноманітних матеріалів, дозволить без всяких зусиль очистити садові доріжки від снігу або позбавитися від відходів деревообробки, пересипати зерно та ін.

А як щодо того, щоб використовувати для всіх цих цілей всього один інструмент? Відтепер список товарів "Біотол" поповнився ще однією позицією – універсальною лопатою, яку можна застосовувати для виконання різних завдань. 

Цей інструмент є незамінним як у сфері житлово-комунального господарства, так і в домашніх умовах. Розмір такої лопати становить 440х460 мм, а виготовлена вона з надміцного пластику. 
В комплект входять лопата, накладка на держак, ручка, дві гайки і два болти 6х60 мм. Робоча кромка інструменту посилена накладкою з алюмінію, при цьому лопата відрізняється легкістю і зручністю в застосуванні, ківш виготовлений із пластику зі спеціальними ребрами жорсткості, лопата стійка до морозу. 

Переваги пластикових лопат від "Біотол" для прибирання снігу: 

  • Мінімальна вага дозволяє полегшити процес прибирання території від снігу.
  • Доступна ціна. З цієї причини лопати часто закуповують не тільки приватні особи, а й комунальні установи і великі підприємства. 
  • Пластикові лопати від "Біотол" оснащені спеціальним обідком на кінці ковша, що дозволяє легко захоплювати і утримувати великий обсяг снігу. 
  • Сніг не прилипає до пластмаси і не заважає у процесі прибирання. 

Переваги пластикових лопат від "Біотол" для сипучих продуктів (зерно, пісок і т. д.):

  • Лопати виготовлені за особливою технологією, що надає підвищену міцність пластику, яка прирівнюється до міцності металу. Це дозволяє утримувати лопатою значну вагу. 
  • Ребра жорсткості, які розташовані на ковші лопати під кутом до держака, надають додаткову надійність, жорсткість і стійкість до механічних навантажень. 

Лопата універсальна від "Біотол" хороша тим, що в зимовий час – це відмінний інструмент для прибирання снігу, а літньої пори року вона також може стати в нагоді у процесі, наприклад, збирання зерна. При цьому зникає будь-яка необхідність купувати кілька лопат, що сприяє зменшенню витрат. 

Незважаючи на те, що, на перший погляд, пластикова лопата може здатися не надто надійним інструментом, насправді вона цілком може впоратися з інтенсивними роботами і забезпечити при цьому хорошим результатом. Найголовніше-придбати товар від перевіреного виробника, який при виготовленні виробу використовує виключно високоякісні матеріали.

Возврат к списку