Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

ТОП-10 варіантів використання захисних сіток

Експерт компанії "Біотол" Олександр Фай розповів про способи використання затінювальних сіток. 

Весна 2018 року була затяжною і прохолодною, а з приходом теплих днів ми помічаємо, що всі життєві процеси у рослин почали протікати дуже швидко, навіть несподівано. Різка травнева спека, з одного боку, радує людей, але з іншого – змушує замислитися тих, у яких є якась патологія до спеки і алергенів.

Компанія "Біотол" пропонує універсальні варіанти застосування затінювальних сіток, які забезпечать комфортний відпочинок і максимальне задоволення влітку. 

Отже, пропонуємо розібратися в особливостях затінювальних сіток Biotol і варіантаї їх використання.

Сітки Biotol мають якісний УФ-стабілізатор, який захистить матеріал від прямих сонячних променів і забезпечить термін служби протягом 5 років, а особливий спосіб плетіння гарантовано не допустить довільного розпускання при механічних пошкодженнях. 

Сітка з затіненням 45% (Solar) і щільністю 35 гр/м.кв. використовується для затінення рослин, парників і теплиць. Ця сітка сприяє зниженню температури повітря до 5 градусів, при цьому продовжує термін використання тепличного покриття (плівки) за рахунок захисту від прямого потрапляння УФ променів. 


Сітка має отвори розміром 4*5 мм, що дозволяє використовувати її при захисті врожаю: черешні, полуниці, смородини від настирливих птахів та інших шкідників, при цьому сприяє рівномірному дозріванню врожаю ягід, зберігає смакові якості і соковитість, не дає ягодам перегріватися. 

Також рекомендуємо використовувати в північних регіонах для затінення овочів (огірки, томати, перці). 

Сітки зі ступенем затінення 65% (Saraiba) щільністю 70 г/м.кв., 70% (Sombra) щільністю 90 г/м.кв., 80% (Stop Rey) щільністю 80 гр/м.кв. можна використовувати як для затінення, так і для захисту. Такі  сітки застосовуються для затінення рослин в літні спекотні дні. 


Ці сітки знайшли своє застосування на дитячих атракціонах, при затіненні басейнів, виготовленні темних навісів для відпочиваючих на пляжі. Ресторани і кафе застосовують наші сітки для накриття літніх майданчиків, захисту території від тополиного пуху, який приносить масу неприємних відчуттів, аж до алергії. 

У приватному секторі і на дачі можна застосувати для огорожі від сусіда, прикріпивши на існуючу сітку рабицю, облаштувати накриття для автомобіля, затінити альтанку від палючого сонця, при цьому сітка буде виконувати функцію анти-москітної від комарів. Також затінюють такими сітками зарибнені ставки, вольєри з тваринами.

Сітка зі ступенем затінення 95% (Protect) щільністю 140 гр/м.кв. знайшла своє застосування для огорожі тварин, огородження присадибних ділянок та будівельних майданчиків. Така сітка забезпечує захист від пилу і від чужих очей.

Автор: Олександр Фай, керівник відділу продажів ТОВ "Біотол"


Возврат к списку