Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Новинка! Захисна сітка з 65% затінення

З початком городньо-польових робіт багато хто задумається про захист культурних рослин від сонячних опіків, які можуть призвести до загибелі врожаю.

Спеціально до розпалу сезону компанія Biotol з радістю анонсує новинку, що з'явилася серед асортименту затінювальних сіток – захисна сітка «SARAIBA» з 65% затінення, щільністю 70 гр/м2. 

Купити затінювальну сітку можна рулоном 4X100 та навідріз 4Х5 і 4Х10, а ось сфера застосування новинки дуже широка.

Затінювальна сітка – чудова сучасна можливість не тільки зберегти врожай, але і збільшити його. Сітка з 65% затінення затримає УФ-промені і збереже культури від впливу високих температур. Завдяки щільності 70 гр/м2 сітки «SARAIBA», температура під тіньовим навісом знижується на 5-10 градусів.


Наявність затінювальної сітки гарантує рівномірне дозрівання культур завдяки правильному розподілу сонячного світла. А ось грунт під навісом з сітки не встигає висохнути, що забезпечує збереження в ній вологи. Крім того, врожаю не страшні і погодні зміни – злива або град не знищать рослини, накриті «SARAIBA» з 65% затінення.

Але не варто звужувати сферу застосування продукції тільки до аграрного сектору. 

Затінювальна сітка успішно використовується для створення перегородок, огорож і навіть в загонах для худоби. 

Дачниками продукція використовується як покриття для автостоянок або місць відпочинку – за допомогою сітки можна створити затишну альтанку із захистом від сонця. 

Будівельники давно використовують затінювальні сітки як маскувальний елемент на об'єктах, крім того, сітка стримує пил і бруд, які є незмінними супутниками будь-яких ремонтних робіт.

Пляжна зона, тенісні корти, ролердроми, басейни – захисна сітка стане в нагоді для затінення або обгородження будь-який з цих зон. 

Виробники затінювальної сітки подумали і про довкілля – незважаючи на те, що продукція прослужить вам більше п'яти років, все ж не забувайте, що після використання вона на 100% підлягає вторинній переробці.

Возврат к списку