Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Травневі свята – час садити картоплю

В народі існує чимало жартів про те, що травневі свята створені не для демонстрацій і шашликів на природі, а для посадки картоплі. Частка правди тут, звичайно, є – початок травня вважається найкращим часом для городніх робіт, а тривалі вихідні дозволяють виїхати в села і на дачі без докорів совісті і керівника.

Якщо ви готуєтесь до посадки картоплі, ця стаття може вам стати в пригоді.

Вибір місця

 

Поширеною помилкою дачників і городників є вибір місця – часто картоплю садять на одних і тих же грядках щороку. І мало хто враховує, що місце під картоплю потрібно час від часу змінювати. Не забувайте також про добриво для ґрунту та його розпушення піском – він забезпечує надходження кисню до бульб.

Захист від шкідників та бур'янівБагато людей відмовляється від посадки картоплі, аргументуючи вибір небажанням боротися зі шкідниками – збирати колорадського жука руками і виривати бур'яни нікому не хочеться, а труїти хімікатами урожай, який самі й з'їсте, не зовсім логічно. Кращий вибір – заздалегідь підготуватися і купити агротканину, спеціальний матеріал, який дозволяє повністю виключити необхідність застосування гербіцидів. Завдяки застосуванню агротканини значно поліпшується здоров'я рослин і плодів, овочі і фрукти не містять шкідливих хімічних речовин – під нею не заведуться паразити і не проростуть бур'яни, а догляд за рослинами значно полегшиться.

Посадкова картопля


Матеріал краще всього готувати ще восени, вибираючи плоди "найпотужніших" кущів. Але якщо ви вчасно не зробили цього, не біда. Для посадки вибирайте картоплю, чиї розміри перевищують куряче яйце – з великих і сильних плодів отримаєте хороший урожай, а ось дрібна картопля, скоріше за все, не порадує вас під час збору бульб.

Захист від сонця


Літо обіцяє бути спекотним – щоб захистити бульби від надмірного сонця, заздалегідь купіть захисну сітку, 45% затінення буде достатньо. Встановивши таку сітку одноразово, ви не тільки обмежите вплив УФ-променів на картоплю, але і збережете вологу в бульбах. Несподіваний дощ або град не знищать ваш урожай – сітка здатна стримати опади.
Гарного вам врожаю!


Возврат к списку