Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Компанія Біотол стала ближче до своїх клієнтів

Протягом двох років роботи на ринку сільськогосподарських послуг компанія Біотол здобула тисячі клієнтів – не тільки в Україні, але і за кордоном. Зі свого боку ми намагаємося виправдати довіру покупців, пропонуючи високоякісну продукцію за доступними цінами, оперативну доставку, безкоштовні консультації фахівців тощо.

Компанія постійно розвивається і розширюється, доповнюючи асортимент продукції актуальними пропозиціями. А наші фахівці постійно моніторять ринок, щоб клієнти Біотол мали змогу першими оцінити новинки від провідних світових виробників. 

Тепер продукція компанії Біотол з'явилася в мережевих магазинах міст України:

• Мережа будівельних магазинів Торгова Група "АРС-Кераміка" у Тернополі та області (м. Борщів і м. Кременець), Львові та області (м. Стрий, м. Золочів), Хмельницькій області (м. Кам'янець-Подільський), Івано-Франківську.

• Мережа магазинів "33 м. кв." у Херсоні та області (м. Генічеськ, м. Олешки, м. Скадовськ, м. Каховка, м. Нова Каховка, смт. Новотроїцьке), Одеській області (м. Білгород-Дністровський, м. Чорноморськ, м. Южне), Запорізькій області (м. Токмак, с. Василівка), Миколаєві та області (м. Вознесенськ, с. Грушівка, с. Снігурівка), Дніпропетровській області (м. Кропивницький, м. Нікополь).

• Магазин "Наша Справа" в Мелітополі.У магазинах-партнерах ви можете купити недорого захисну сітку 45%, 70%, 80% і 95% затінення для саду, городу, теплиць, благоустрою території, тваринництва, будівництва, застосування в спорті та ін.

Возврат к списку