Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Як вибрати крапельну стрічку: поради та рекомендації


Крапельний полив – це відмінний варіант якісного і простого догляду за садом і городом, економія води і оптимізація трудовитрат. "Фішка" такої системи полягає в тому, що у воду можна додавати різні поживні елементи, а крапля розчину подається безпосередньо до коріння рослин. Тому крапельна стрічка покращує розвиток насаджень, в той же час перешкоджаючи росту бур'янів. 

Крапельний полив являє собою дійсно ідеальний варіант для дачників і городників. Однак досягти хороших результатів можна лише в разі правильного вибору стрічки. Обладнання повинно бути якісним, надійним і довговічним. Тому до цього питання потрібно поставитися серйозно. 

Якими бувають крапельні стрічки?

Стрічка-лабіринт

Це стрічка, яка має канал у формі зигзага. Логічно, що вода пересувається в цьому випадку повільно. Однак зигзагоподібна стрічка має перевагу, дозволяючи воді нагрітися, що добре для рослин. Серед недоліків установки – нерівномірність поливу території. Та й стрічка-лабіринт вважається застарілим варіантом, а тому, власне, і найбюджетнішим.

Щілинна стрічка

Щілинна стрічка являє собою більш сучасне обладнання. Такий автополив відносно простий в монтажі і сприяє рівномірному поливу. Однак роботу щілинної стрічки потрібно постійно контролювати, адже при використанні неякісної води може забиватися канал і, як результат, "постраждати" якість води. Тому фахівці рекомендують застосовувати відразу кілька фільтрів і періодично промивати крапельну систему.

Емітерна стрічка

Емітерна стрічка справедливо вважається найбільш якісною і надійною. Обладнання "не боїться" забруднень, а тому прослужить набагато довше від своїх товаришів. Ціна емітерної крапельної стрічки залежить від норми витрати води, товщини стінки трубки і відстані між крапельницями – чим вони розташовані ближче одна від одної, тим більша вартість. Така стрічка буває компенсованою, коли довжина не впливає на витрату води, і некомпенсованою – навпаки відповідно. 

При виборі крапельної стрічки також необхідно звертати увагу на її товщину. 

  • 10-15 міл. – стрічка з такою товщиною відрізняється особливо товстими стінками, а тому стійка до пошкоджень, може бути використана на кам'янистій місцевості. 
  • 8 міл. – також хороша стійкість, довгий термін використання. 
  • 6 міл. – найпопулярніший варіант, застосовується на території із звичайними ґрунтами.
  • 5 міл. – дуже ніжна стрічка, вимагає особливого догляду, в основному застосовується для рослин, що швидко дозрівють. 

Не знаєте, яку крапельну стрічку вибрати? Телефонуйте, і ми надамо професійну консультацію. Оптимальний вибір і правильна експлуатація – запорука довговічної служби обладнання.


Возврат к списку