Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Як правильно підготуватися до дачно-городнього сезону?

Аграрний сектор постійно перебуває в динаміці, а тому складно сказати, коли стартує сезон, оскільки роботи ведуться практично цілий рік: зібрали урожай одних культур, підготувалися до посіву інших, очистили поля, підготували їх до майбутнього року. Крім цього, ще маса нюансів: підрахунки прибутків і витрат, пошук ефективних рішень, нових способів захисту від шкідників і так далі.

На щастя, людям, які садять невеликий городик виключно для своїх потреб або на продаж у малій кількості, таких турбот можна уникнути. Головне, вибрати ефективних помічників, які візьмуть на себе левову частку роботи і скоротять витрати.

Засоби захисту рослин

Спрогнозувати, які саме шкідники будуть знищувати ваш урожай у новому сезоні, непросто. Багато що тут залежить від погодних умов, які зараз в наших краях нестабільні. Аграрії активно запасаються гербіцидами, які можна придбати за хорошою ціною. Але чи будете ви користуватися подібним, якщо мова йде про врожай, який самі ж і з'їсте? Чи не в тому сенс власного городика, щоб вирощувати виключно натуральні продукти без хімії?


Зверніть увагу на агротканину, яка зараз продається не тільки рулонами, але і на відріз – ви зможете точно виміряти потрібну кількість полотна, щоб не переплачувати за зайве. У використанні агротканини безліч переваг, але якщо говорити про неї як про засіб захисту рослин – аналогів практично немає. Під агротканиною не заводяться ні бур'яни, ні слимаки, ні інші шкідники. І все це – без гербіцидів і хімії. Коренеплоди не будуть поїдені комахами – останні просто до них не дістануться, адже ті надійно сховаються під агротканиною.

Добрива для ґрунту 

Початок весни – відмінний час, щоб підживити ґрунт добривами – органічними та мінеральними. Головне, не розпочинати процедуру занадто рано, коли ще лежить сніг, інакше всі ваші старання «попливуть» разом з талими водами.

Органічні види живлення можна заготовити самостійно – мова йде про перегній, пташиний послід, торф, компост і т.д. 

Мінеральні добрива купують у спеціалізованих магазинах і використовують суворо з дотриманням потрібної дози залежно від культур, типу ґрунту і навіть ділянки городу.

Використання добрив підвищує ймовірність гарного врожаю.

Возврат к списку