Biotol

096 8958200
099 5601663
044 3333146
066 4124260
03150, Украина, Киев,
ул. Малевича,
86-Е, офис 9

Українська версія  English version  Русская версия

Нова пропозиція: сітки затінювальні на відріз

Компанія Біотол – лідер на українському ринку з продажу захисних затінювальних сіток. Представники компанії поставили перед собою досить амбітну задачу – відстежувати всі потреби клієнтів і створювати максимально комфортні умови для покупок.

Останнім часом з'явився запит від споживачів на покупку сіток на відріз, і його не могли не залишити без уваги. Тому саме зараз, коли більшість людей активно готується до наступного сезону, з'явилася можливість придбати сітки затінювальні на відріз по 5 і по 10 метрів.

Це найпопулярніші розміри товару – часто саме такий метраж хочуть придбати представники малого бізнесу або приватні особи.


Нагадуємо, що в асортименті компанії Біотол широкий вибір захисних сіток з різним відсотком затінення: 45%, 70%, 80%, 95%. Колірна гамма також різноманітна – можна придбати сітки стандартного зеленого кольору, а також темно-зеленого, чорного, білого, помаранчевого, жовто-блакитного і інших. Крім того, компанія Біотол надає можливість нанесення логотипу компанії на захисні сітки. До речі, до цієї послуги все частіше вдаються великі фермерства та будівельні компанії, оскільки захисна сітка часто привертає увагу і кидається в очі, а наявність на ній логотипу є додатковою рекламою компанії.

Захисні сітки, представлені серед товарного ряду компанії Біотол, поставляються від турецького виробника, а значить, мають високу якість та захищені від випадкового розпускання полотна. Крім того, захисні сітки компанії Біотол не шкодять екології, адже вони на 100% піддаються вторинній переробці.

Возврат к списку